KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12122050
nr 1212 2050
Eva Holmér Edling
(f. 1942), Sverige
Etsning, Signerad, 291/335, Vinter. Motivet: 25x29,5
Eva Holmér Edling, svensk målare, grafiker och tecknare född i Stockholm 1942.
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:48:01
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Eva Holmér Edling
Läs mer om Eva Holmér Edling